x

Збірна України U-18 не зіграє на чемпіонаті Європи

Збірна України U18

В усіх трьох матчах відбору українці зазнали поразки.

Українські волейболісти виступали у групі В разом з командами Туреччини, Данії та Сербії. Саме з господарями підопічним Віталя Осіпова довелося зіграти у стартовий день змагань. Програвши перший сет (17:25), у другому українці зробили менше власних помилок та змогли завершити його переможно (25:17). Втім, далі ігрова перевага знову була на боці суперника. Наступні два сети серби виграли з аналогічним рахунком (17:25 та 17:25). У підсумку - 1:3 на користь Сербії.

Наступного дня в матчі проти Туреччини українцям не вдалося виграти бодай один сет.

В третій ігровий день ситуація повторилася і українські волейболісти зазнали поразки від Данії.

Таким чином, збірна України, не набравши жодного очка, посіла останнє четверте місце у групі В та не зіграє у фінальній частині чемпіонату Європи. Трохи згодом в матчі за перше місце у групі зіграють збірні Сербії та Туреччини.

Результати матчів. Група В:

21 квітня
Сербія – Україна - 3:1 (25:17, 17:25, 25:25, 25:17)

22 квітня
Туреччина – Україна - 3:0 (25:15, 25:13, 25:22)

23 квітня
Україна – Данія - 0:3 (18:25, 20:25, 19:25)

ю18 україна

Підсумкові результати всіх відбіркових турнірів та весь список збірних, які зіграють на чемпіонаті Європи стануть відомі лише завтра.