Перейти до основного вмісту
x

Яким був цей день рік тому: «Прометей» завжди має мотивацію перемагати

Рік тому, 17 січня, домашній поєдинок «Прометея» проти «Університету-ШВСМ» у рамках заключного дня ІІІ-го етапу Кубка України не мав турнірного значення для «червоно-білих», які достроково забронювали собі місце у «Фіналі чотирьох». Тому Андрій Романович надав ігровий час майже всім волейболісткам своєї команди.Господарки погано увійшли в ритм поєдинку: брак на власній подачі став причиною розбалансованості та невимушених помилок на прийомі - 10:11. Проте скоро Катерина Дудник зрівняла рахунок, пробивши з задньої лінії. А вже в наступному розіграші спортсменка подала ейс - 13:12. Переломним моментом у партії став удар парашутом Лайзи Фігуейредо, на який дивом ніхто з суперниць не відреагував - 22:21. Вдалий подвійний блок наблизив «Прометей» до перемоги в сеті, в якому останнє слово також залишилося за нами - 25:22.Другий відрізок протистояння розпочався з тотальної переваги кам’янчанок - 6:1. Підопічні Романовича повністю «намацали» свою гру й зупинити їх було вже неможливо - 14:4. Тим часом Анна Єфременко змінила Лайзу. Вже через кілька розіграшів діагональна разом з Ракель намагалися «зачохлити» опонентку, але марно. Втім, у діях гостей браку було більше, це й призвело до сет-болу, який знову реалізувала наша догравальниця - 25:16.«Прометей» не став «тягнути кота за хвіст» і відразу ж позначив свою перевагу в третій партії - 3:0. Далі подвійний блок Дрозд та Напалкової змусив головного тренера чернігівчанок брати тайм-аут. Після перерви опонентки заграли гостріше, але цього було замало в зустрічі проти лідера Суперліги - 25:13.