Перейти до основного вмісту
x

Виконком ФВУ: підсумки сезону, створення Професіональної волейбольної Ліги та задача «мінімум» для збірних

Виконком ФВУ: підсумки сезону, створення Професійної волейбольної Ліги та задача «мінімум» для збірних

Засідання пройшло 28 червня у форматі ZOOM-конференції, були присутні 18 із 21 членів виконкому.

Через військову агресію українським волейболістам, як і представникам інших видів спорту, не вдалося повноцінно завершити сезон 2021/2022. Тож згідно регламенту переможці були визначені лише у Суперлізі.

У наступному сезоні 8 жіночих та 8 чоловічих команд Суперліги змагатимуться у складі новоствореної Професіональної волейбольної Ліги України. (ПВЛУ – pvlua.com). Президентом ПВЛУ обрано відомого спортивного бізнесмена Володимира Дубинського. Команди нижчих ліг гратимуть під егідою ФВУ.

Також на виконкомі розібрали проблеми українського волейболу у минулому сезоні, та окреслили чіткі завдання на майбутнє перед національними збірними. Зокрема, великі сподівання покладають на чоловічу збірну, завдання «мінімум» для якої – вихід із підгрупи на Чемпіонаті світу.

Звітний конгрес ФВУ пройде без фізичної присутності учасників – всі матеріали їм надійдуть в електронному вигляді.

Вже у липні Федерація готується провести масштабний захід – Кубок України з волейболу серед ветеранів. Наразі всі відповідні документи направлені до профільного міністерства.

На виконкомі наголосили – попри війну, український спорт має розвиватись, а задля кращих результатів домовились удосконалити взаємодію всередині Федерації.