Перейти до основного вмісту
x

Вітаємо Михайла МЕЛЬНИКА!

Мельник

Сьогодні поздоровлення із Днем народження приймає президент ГО ФВУ, голова Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації (СЄВЗА)

Взагалі, розповідати про життєвий шлях та здобутки Михайла Григоровича на волейбольній ниві можна безкінечно. І, власне, це вже робилося неодноразово, хоча, варто зауважити, кожного разу до цих розповідей незмінно можна було додавати щось новеньке. Адже приводів для цього традиційно предостатньо – людина ж бо не сидить на місці, продовжує наполегливо працювати задля зміцнення авторитету вітчизняного волейболу на міжнародному рівні…

Тому нагадаємо найголовніше. На посаду президента ГО ФВУ Михайло Мельник прийшов з двома ключовими переконаннями: перше – нема нічого неможливого, друге – справжнє обличчя волейболу будь-якої країни уособлюють її національні збірні. Відповідно, створивши з них амбітний симбіоз, рішуче взявся до справи і, зі своєю командою, таки зробив фактично неможливе – витягнув колесо життєдіяльності нашого волейболу із закам’янілої, здавалося б, болотної багнюки та надав йому таких вражаючих обертів, що керівник Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ) Алєксандар Борічіч досі ставить цей «український феномен» у приклад багатьом іншим континентальним державам. Відповідно, і сторінки літопису волейболу України швидко позбулися пилючного нафталіну та засяяли яскравими розчерками солідних досягнень на європейській арені та багатообіцяючими анонсами олімпійських перспектив.

І навіть у неймовірно важкий та жорсткий 2022 рік Михайло Григорович продовжив зберігати неймовірний оптимізм та працездатність, будучи твердо переконаним: «Все буде волейбол! Все буде Україна!» Із тим впевнено увійшов і в рік Новий – 2023-й…

Тож з роси і води вам, Михайле Григоровичу! Мирного неба над головою, міцного здоров’я, творчого довголіття та перемог на всіх фронтах!