Перейти до основного вмісту
x

Вітаємо дружню польську країну з Днем Незалежності!

Лого

11 листопада у Польщі з далекого 1920 року традиційно відзначається як День Незалежності. Саме тоді, після 123 років окупації (з 1795 року Польща була поділена між Австрією, Пруссією та Росією), засновнику польської армії, відомому державному та політичному діячу Юзефу Пілсудському вдалося остаточно прогнати австрійців з території країни. І хоча в період уже комуністичної окупації свято було заборонене, у 1989 році, відразу після краху комуністичного режиму, його відновили.

Наразі Україну з Польщею пов’язують особливо теплі стосунки не лише політичні, але й волейбольні. Адже між національними федераціями обох країн підписано Меморандум про співпрацю, і наші друзі й партнери вже неодноразово підставляли українському волейболу надійне плече.

Потрібно було нашій чоловічій збірній, під час підготовки до відповідальних міжнародних стартів, провести плідні навчально-тренувальні збори у найліпших умовах – будь-ласка до бази, де паралельно готувалася й польська збірна! Потрібен був цього літа, напередодні чемпіонату світу, спаринг саме з командою такого рівня, як польська – без проблем, зіграли! Потрібна допомога у будь-яких інших питаннях – завжди раді допомогти! І подібних прикладів можна навести чимало…

Отже, безсумнівно, в особі польської волейбольної федерації наш вітчизняний волейбол отримав такого друга й партнера, про якого можна лише мріяти. Тож щиро дякуємо вам, справжні брати й сестри, за ваше ставлення і турботу! Шаленого вам авторитету, яскравих перемог, трофеїв та процвітання!

З Днем Незалежності, Польща!