Перейти до основного вмісту
x

Ангелятка добрих справ на допомогу дітям з дитячих будинків, які постраждали під час війни

Допомога дітям

Шановні колеги, ми продовжуємо робити добрі справи для дітей із дитячих будинків, які пережили жахіття війни та змушені евакуюватися в інші регіони України. Ці діти потребують особливої нашої уваги та матеріальної підтримки. Дуже хочеться, щоб маленькі українці, позбавлені батьківського піклування, були захищені, відчували любов і турботу, мали затишне житло, зростали у радісному та щасливому середовищі під мирним небом. Разом ми можемо допомогти!

В Епіцентр повертаються ангелятка добрих справ – віртуальні благодійники, що поспішають на допомогу дітям з дитячих будинків. Придбавши на сайті https://epicentrk.ua/ua/actions/anhelyatka-dobrykh-sprav-proty-viyny.html віртуальне янголятко вартістю лише 30 грн, ви теж отримаєте можливість долучитись до великої армії добрих благодійників для дітей. Всі донати будуть перетворені в матеріальні цінності та направлені на допомогу діткам. А в знак подяки за ваше добре серце на свою електронну адресу ви отримаєте лінки на завантаження стікерпаків для месенджерів із Ангелятком, щоб ділитися промінчиками добра з близькими.

Нас підтримали футболісти збірної Олександр Зінченко, Роман Яремчук, Олександр Караваєв, зірки шоу-бізнесу: Світлана Тарабарова, MamaRika, Анатолій Анатоліч, медіа та телеканали. Обов’язково розкажіть про віртуальне Ангелятко вашим колегам, партнерам, підрядникам, друзям, щоб добро примножувалось! І діліться корисною справою у своїх соціальних мережах.