Перейти до основного вмісту
x

Євген Ніколаєв: “Їдемо на Кубок України-Дмарт повним складом”

Євген Ніколаєв
Автор главного фото
Фото: Артем Місютін

Найближчими днями, 28-30 січня, у Слобожанському відбудуться поєдинки ІІІ-го етапу жіночого Кубка України-Дмарт сезону 2021/22. На арені місцевого спорткомплексу чинний володар трофею “Прометей” прийматиме "Хімік", "Волинь-Університет-ОДЮСШ" та "Полісся-ШВСМ-ЖДУ". 

Через проблеми з фінансуванням участь южненської команди на цій стадії змагань опинилася під загрозою. Таку новину місцевому телеканалу повідомив її наставник Євген Ніколаєв після останнього домашнього матчу з “Добродієм-Медуніверситетом-ШВСМ” у Суперлізі-Дмарт.

На щастя, сьогодні Євген Анатолійович розповів нам про те, що “Хімік”, незважаючи на всі труднощі, все-таки приїде до Слобожанського: 

- Їдемо на Кубок України-Дмарт повним складом. Кількість ігор дозволить нам використати ротацію. Завдання одне – вийти до “Фіналу чотирьох”, і неважливо першими чи другими, адже далі однаково буде жеребкування. Думаю, на нас чекають цікаві зустрічі. Адже “Волинь” комфортно почувається у стінах спорткомплексу “Слобожанський”, що доводить її впевнена перемога над “Алантою”. Зі свого боку ми можемо нав'язати боротьбу «Прометею». Наприкінці, користуючись нагодою, хочу привітати президента ФВУ Михайла Мельника з днем народження і побажати йому щастя та міцного здоров'я!