FVU - Facebook FVU - Facebook

Тренер Володимир БУЗАЄВ та зв’язуюча Ольга ЛЕЖЕНКИНА допоможуть «Орбіті-ЗНУ» в новому сезоні. Про це повідомила головний тренер команди Ірина КОМІСАРОВА запорізькому сайту ZASPORT

- Володимир Бузаєв буде тренером-консультантом «Орбіти», - відзначила керманич команди. - Я з цим наставником дуже багато років йшла по життю - він був моїм тренером, я у нього грала (на фото: "Сєвєродончанка". Сезон-2011/12. Під час останнього досвіду спільної роботи Бузаєва та Комісарової. - прес-служба). Тому допомога Володимира Микитовича буде великим плюсом для команди, його прихід дуже сильно мене надихає (Володимир Бузаєв працював в «Орбіті» з 1971-го по 2003-й роки з перервами, всього 27 років. – прес-служба).

Позитив для команди і підписання досвідченої зв’язуючої, вихованки запорізького волейболу Ольги Леженкіної (в минулому сезоні вона грала у команді другого польського дивізіону – АЗС «Політехніка», Ополє. – прес-служба).

Серед втрат – крім Юлії Яструб, яка поїхала вчитися в США, ще й Лідія Лучко - вона гратиме в наступному сезоні в Ізраїлі.

- Які цілі ставите на наступний сезон?

- Цілі на сезон ставимо найвищі. Хочемо бути в призах.

Зараз «Орбіта» займається на базі спорткомплексу ЗНУ - в програмі робота в тренажерному залі, легкоатлетична підготовка, а вечірні тренування присвячені ігровій підготовці.

 

 

Прес-служба ФВУ за матеріалами сайту ZASPORT.