FVU - Facebook FVU - Facebook

 "Новатор" допоміг волейболісткам столичному клубу достроково приміряти золоті медалі жіночої "вишки".

КИЇВ

"Харків'янка" - "Новатор" - 1:3 (14:25, 23:25, 25:22, 18:25)

"Фаворит" - "Полтавчанка" - 3:0 (25:10, 25:15, 25:20)

Так уже сталося, що перший день останнього туру жіночої першості за участю найсильнішого квартету жіночої вищої ліги став вирішальним у всьому турнірі. Відверто кажучи, цього якось не хотілося, бо наступного дня в очній дуелі мали зійтися "Фаворит" із "Харків'янкою", і якщо би саме у ньому київські дівчата своє чемпіонство "де юре" оформили "де факто" - це було б найбільш справедливо. Або ж, навпаки, харків'янки, в разі перемоги, перенесли питання визначення володарок золотих нагород на заключний день туру. 

Та жити інтризі цілих три дні не судилося. Розвіяв її "Новатор", чиї гравці, схоже, дуже болюче сприйняли власний провал тижневої давнини у Харкові, і тепер прагнули, як кажучить, відновити поважний статус свого реноме. Тож підопічні Олексія Колісецького накинулися на одних із своїх кривдниць у Харкові буквально зі стартового розіграшу м'яча і просто "змели" їх у першій партії. Далі, щоправда, харківські дівчата оговталися і вирівняли гру. Та другий сет все одно віддали. Помстившись за це у третьому, вони витратили забагато сил, тож резервів для переведення матчу у тай-брейк не віднайши. Так чином, "Новатор" відкрив "Фавориту" прямий шлях до чемпіонства...

І столична команда використала його максимально шикарно, просто-таки не помітивши супротиву "Полтавчанки". Втім, це й не дивно, оскількі підопічні Ігоря Попова значно сильніші за рівнем майстерності, а тут ще й стимул був - ого-го! Тож киянки здобули тріумфальну перемогу, яка цілком закономірно зробила їх достроковими чемпіонками "вишки".

Закономірно, оскільки Марина Захожа і компанія пройшли увесь турнірний шлях дуже потужно, зробивши лише одну осічку. Та в тому поєдинку, за зізнанням наставника "Новатора" Олексія Колісецького, його дівчатам просто "поперло", бо вони спромоглися видати одразу 19 ейсів та зробити 15 блоків! Та шанс довести невипадковість того успіху хмельничанки втратили тиждень тому на турі у Харкові. Отже, шампанське "золотим фавориткам"!

Прес-служба ФВУ