FVU - Facebook FVU - Facebook

 Після невдалого стартового туру дніпровські волейболісти повністю реабілітувалися трьома перемогами.

Наставники команд-фіналістів вищої ліги підбили підсумки виступу у 1-му турі, який відбувся у Львові 24-26 березня. Нагадаємо, що «ЕкоДім» здобув три перемоги в трьох матчах, а решта команд мають в активі по одніій вікторії.

 

 Третій тур поспіль «Барком-Кажани» і ВК «Вінниця» виявляли переможця за допомогою тай-брейку.

За підсумками 1-го фінального турніру вищої ліги вінницький «ЕкоДім» оформив відчутну перевагу над конкурентами, які мають по одній перемозі.

У другий день фінального турніру вищої ліги вінницький «ЕкоДім» здобув важку перемогу над «Булавою» та зміцнив перевагу над конкурентами.

Вінницький «ЕкоДім» та березівський «Заваір» здобули перемоги в стартових матчах фінального турніру вищої ліги та очолили перегони за путівку в Суперлігу.

Головний тренер львівської «Булави», яка приймає 1-й фінальний тур, Юрій МАЛЬЧИЦЬКИЙ відповів на питання прес-служби ФВУ.

Головний тренер «Заваіра» Максим ПАРХОМЕНКО відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні 1-го фінального туру вищої ліги.

Напередодні 1-го фінального туру чоловічої «вишки» головний тренер ВК «Бахмут-ШВСМ» Олександр МИРНИЙ в інтерв’ю прес-службі ФВУ розповів про цілі, які стоять перед його командою.

 У рідних стінах "Юракадемія" націлена взяти максимум можливих очок. Та чи дозволять суперники?