FVU - Facebook FVU - Facebook

У стартовому поєдинку чемпіонів України зупинила російська пара Лямін/Красільніков - 2:0.

Сезон розпочнеться жіночим етапом у харківському селі Коропове, а завершиться фіналом у Баку.

Про це стало відомо під час роботи комісії ФВУ з волейболу пляжного, що збиралася у приміщені Міністерства молоді та спорту!

Як ми вже повідомляли, українська пара Олександр ІОЙШЕР/Владислав ХРИСТОВ стала третьою на етапі європейського туру зі снігового волейболу. Владислав Христов в інтерв’ю прес-службі ФВУ поділився враженнями від дебюту України у новому різновиді волейболу.

У сезоні 2017 року Україна прийматиме жіночий етап чемпіонату EEVZA, чоловічий Satellite CEV і етап CEV Youth Beach Volleyball Continental Cup.

Першим кроком у здобутті олімпійських путівок у Буенос-Айрес-2018 стане етап Континентального Кубка, в якому Україні протистоятимуть команди Чехії, Бельгії, Данії та Азербайджану.

Українська пара Олександр Іойшер/Владислав Христов стала третьою на етапі європейського туру зі снігового волейболу!

Українська пара з Одеси Олександр Іойшер/Владислав Христов стартувала на змаганнях зі снігового волейболу в Туреччині!

У другому раунді змагань українські чемпіони поступилися у двох партіях німецьким пляжникам Бьокерманну та Флюггену - 19:21, 19:21.

Чемпіони України з пляжного волейболу Ярослав Гордєєв і Микола Бабіч потужно розпочали свій виступ на "тризірковому" турнірі ФІВБ в Ірані.