FVU - Facebook FVU - Facebook

 На заключному турнірі серії Satellite наші пляжники Ярослав Гордєєв та Євген Журавель посіли сьоме місце.

 На пляжному турнірі FIVB Beach Volleyball World Tour-Qinzhou Open наша пара Валентина Давідова – Євгенія Щипкова зупинилася лише за крок до півфіналу.

 Відома пара пляжників Ярослав Гордєєв та Євген Журавель вирушила до столиці Азербайджану підтримати реноме нашої країни на заключному турнірі серії Satellite.

 На черговому етапі туру EEVZA Beach Volleyball Tour відзначилися одразу дві наші чоловічі пари.

Запорізька волейболістка Євгенія ЩИПКОВА, яка разом з Валентиною ДАВІДОВОЮ посіла 17-е місце на чемпіонаті світу у Відні, в інтерв’ю прес-службі ФВУ проаналізувала виступ пари на цих змаганнях.

 В п’ятницю, 28 липня, українська пара Валентина ДАВІДОВА/ Євгенія ЩИПКОВА розпочне свій виступ на чемпіонаті світу у Відні. До вашої уваги інтерв’ю напередодні старту.

 На XXIII літніх Дефлімпійських іграх, що проходять у турецькому місті Самсун, наші спортсмени поки йдуть без втрат.

На пляжних кортах латвійської Юрмали у фіналі континентальної першості участь візьмуть чемпіони України Бабіч-Гордєєв у чоловіків, а також два українських жіночих дуети Давідова-Щипкова та сестри Махно.

Із усіх українських пар, які приймали участь у пляжних турнірах цього тижня, найвище піднялися володарі тогорічного Кубка України Інна та Ірина Махно.

В австрійському Бадені завершився чемпіонат Європи з пляжного волейболу для гравців не старше 22-х років.

Дочірні категорії