FVU - Facebook FVU - Facebook

 У Хмельницькому відбувся цікавий передсезонний турнір, участь в якому якому взяли дві місцеві команди, а також вінницький «Еко-Дім» і харківська «Юракадемія».

Якщо з гостями все зрозуміло, то із другою командою з Хмельницького питання вирішилося оригінально. За словами начальника місцевого «Новатора» Івана Терещука, його склад просто розділили на два колективи, і другий із них виступив під назвою свого ж представника у вищій лізі –  «Новатор-2-Прикордонник».

Розділили і новачків хмельницького клубу, яких місцеві вболівальники побачили вперше. Це, зокрема, Богдан Татаренко (з чернігівського «Буревісника»), Дмитро Козловський (у минулому сезоні виступав у чемпіонаті Румунії), В’ячеслав Панкратенков (грав за команди Румунії та Білорусі), а також Ігор Вітюк (пробував свої сили у першості Люксембурга).

Втім, поки важко сказати, що стануть вони гідною заміною минулосезонним лідерам «Новатора», які влітку попрощалися з партнерами. Юрій Паласюк перебрався до віце-чемпіонів України з львівського «Баркома-Кажани», а Ярослав Заїка відбув до бронзового призера – ВК «Вінниця». Як бачимо, так би мовити. обоє пішли на підвищення.

Що ж до баталій у боротьбі за головний приз «Кубка Новатора», то завершилися вони дещо несподівано. Хоча, з іншого боку, не дуже, оскільки наставник «Юракадемії» Володимир Романцов, якому вдалося зберегти склад весняного зразка, постійно «тасував» його, випробуючи різні варіанти тактичних моделей та ігрових шісток. Хоча навіть за такої картини той же Іван Терещук помітив солідний потенціал харків’ян і зазнав, що в стартовому турі чемпіонату Суперліги 5-6 жовтня «Юракадемія» у протистоянні з «Новатором» однозначно продемонструє волейбол значно ліпшої якості.

В свою чергу, намагався не відставати в спробах власного прогресу і покращення зігранності дебютант Суперліги – «Еко-Дім», хоча в його рядах є чимало досвідчених майстрів.

Таким чином, найбільш підготовленими до звітних змагань виявилися якраз волейболісти Хмельницького. Проте, що цікаво, спритнішими і в очному протистоянні із партнерами-суперниками, і взагалі в турнірі стали гравці «Новатора-2-Прикордонник». Тож цілком закономірно, що саме «прикордонники» стали володарями «Кубка Новатора».  

Друге місце посів «Еко-Дім», третє – «Новатор» і четверте – «Юридична академія».

Прес-служба ФВУ