FVU - Facebook FVU - Facebook

 Сьогодні  на радіо «Промінь» президент національної федерації Михайло МЕЛЬНИК дав оцінку виступу жіночої збірної на нещодавньому чемпіонаті Європи і поділився секретами програми проведення Суперкубка України 15 жовтня.

 Завтра на радіо «Промінь» президент національної федерації Михайло МЕЛЬНИК підведе підсумки роботи в минулому сезоні і поділиться планами на новий сезон.

 Після Національного та кількох регіональних суддівських семінарів керівництво ФВУ допустило до обслуговування різних внутрішніх змагань 142 рефері.

Волейболісти скромних поки «Житичів» стали справжнім відкриттям представницьких змагань, здолавши у фіналі учасника Суперліги!

  Бронзовий призер чемпіонату України «Волинь-Університет-ОДЮСШ» зіграє на міжнародному турнірі, який відбудеться в білоруському Мозирі з 29 вересня по 1 жовтня.

 Наставники команд-учасниць престижного міжнародного турніру у Львові в один голос подякували організаторам та один одному.

 Наприкінці вересня - напочатку жовтня у цьому місті відбудеться  представницький VI Всеукраїнський турнір «Кубок Свободи», присвячений пам’яті Героїв Небесної сотні.

 Володарем почесного трофею стала команда, яка виявилася підготовленою до престижного міжнародного турніру у Львові дещо краще суперників.

Перший день міжнародного турніру у Львові подарував справжню насолоду від справжньої же спортивної боротьби. Всі чотири команди-учасниці довели гідність і спроможність боротися за почесний головний приз…

 Ми завершуємо представляти жіночу збірну України, яка вже в п’ятницю стартує на чемпіонаті Європи в Азербайджані та Грузії. До вашої уваги – кращі зв’язуючі країни.