FVU - Facebook FVU - Facebook

28-30 серпня в Тернополі за участю чотирьох команд відбудеться традиційний турнір пам’яті Сергія ЮРІЯ.

Київські сестри Махно здобувають "бронзу" на третьому турнірі поспіль.

На засіданні Виконкому ФВУ затверджено місце і терміни проведення поєдинків, з яких і розпочнеться новий сезон в українському волейболі.

Запорізькі волейболістки Давідова - Щипкова у дебютному матчі на чемпіонаті світу з пляжного волейболу поступилися парі із Казахстану.

Обидва українських дуети на юнацькому Континентальному Кубку здобули перші місця, а пара Денін/Попов стала другою на Сателіті!

На Слобожанщині вперше проводять міжнародний турнір серії Сателіт з пляжного волейболу!

Президент ФВУ поділився враженнями за підсумками першого етапу чемпіонату світу (U-21), де збірна України, нагадаємо, посіла 4-е місце в групі С.

Головний тренер збірної України (U-21) Микола ПАСАЖІН відповів на питання прес-служби ФВУ за кілька годин до відльоту чемпіонату світу.

Суперник збірної України в груповому турнірі чемпіонату світу (U-21) збірна Італії оголосила заявочний склад команди на Мундіаль, який, нагадуємо, стартує в Чехії вже 23 червня.

Залишається 10 днів до старту чемпіонату світу (U-21), де гратиме молодіжна збірна України. Оприлюднені детальні календар та схема змагань.