FVU - Facebook FVU - Facebook

Як повідомив авторитетний сайт worldofvolley.com, станом на 13 березня «Хімік» входить в п'ятірку європейських команд, які мають стовідсотковий показник перемог в національних чемпіонатах сезону-2016/17.

«Хімік» поступився сербській «Візурі» в матчі 1/8 фіналу Кубка ЄКВ і завершив боротьбу в цих змаганнях.

Головний тренер ВК «Хімік» Андрій РОМАНОВИЧ відповів на питання преси напередодні матчу 1/8 фіналу Кубку ЄКВ із сербською «Візурою». Матч, як відомо, відбудеться 23 лютого в боснійському місті Брчко.

В четвер 23 лютого, о 19.00 за київським часом шестикратний чемпіон України «Хімік» зіграє в боснійському Брчко свій перший та єдиний матч 1/8 фіналу Кубку ЄКВ з чемпіоном Сербії трьох останніх років «Візурою». Матч транслюватиме Лаола1.тв.

Перший матч 1/8 фіналу Кубка ЄКВ «Хімік» - «Візура» (Сербія) не відбудеться в призначений термін (Южне, 7 лютого, 18.00) в зв'язку з неявкою суперника.

У вівторок о 18.00 южненський «Хімік» зіграє перший матч 1/8 фіналу Кубку ЄКВ із сербською «Візурою». Напередодні гри ліберо южненського клубу Аліна СТЕПАНЧУК відповіла на питання журналістів.

Головний тренер ВК «Хімік» Андрій РОМАНОВИЧ на прес-конференції після матчу-відповіді 1/16 фіналу Кубка ЄКВ з румунським «Тирговіште» і подякував вболівальникам, і провів стислий тактичний аналіз, а також зазирнув в майбутнє.

Наставники та гравці «Хімік» та румунського «Тирговіште» прокоментували двоматчеве 10-сетове протистояння в 1/16 фіналу Кубку ЄКВ.

«Хімік» вийшов в 1/8 фіналу Кубка ЄКВ, обігравши за сумою двох матчів румунський МСК «Тирговіште».

Як відомо, сьогодні, 26 січня о 18.00 в Южному «Хімік» зіграє матч-відповідь 1/16 фіналу Кубку ЄКВ з румунським «Тирговіште». До ващої уваги останні передматчові новини.