FVU - Facebook FVU - Facebook

Команда «Серце Поділля» впевнено виграла всі три матчі в групі А, дві перемоги здобув ВСК «МХП Вінниця».

Директорат ФВУ повідомив терміни і місця проведення першого етапу Кубка України серед чоловічих команд.

В одеській Затоці, в рамках фестивалю Z-Games, пройшов Кубок України з пляжного волейболу.

Волейболістки команд-фіналістів жіночого Кубку України «Хіміка» та «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» прокоментували вирішальний матч змагань. До вашої уваги Олена ТУРКУЛА, Міна ТОМІЧ та Алла ПОЛІТАНСЬКА.

У післяматчевих коментарях наставники "Локомотива" і "Баркома-Кажани" зізналися, що підсумковий рахунок для обох став несподіванкою, тоді як MVP фіналу був переконаний в успіху ще до гри.

Головні тренери команд-фіналістів жіночого Кубку України «Хіміка» та «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» відповіли на питання прес-служби ФВУ за підсумками вирішального матчу.

Гравці «Локомотива» несподівано не впоралися з емоціями і поступилися у трьох партіях.

Южненський «Хімік» переміг тернопільську «Галичанку-ТНЕУ-Гадза» в трьох партіях і в четвертий раз став володарем Кубка України.

Отже, о 14.30 на паркет ігрового залу Інфізу вперше тет-а-тет, саме у фіналі Кубку України, вийдуть діючий володар трофею «Хімік» та «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - володар трофею 1995 та 2004 років.  Стислий аналіз вирішального матчу до вашої уваги.

Напередодні вирішального поєдинку за національний Кубок наставники «Баркома-Кажани» та «Локомотива» відповіли на питання прес-служби ФВУ.