FVU - Facebook FVU - Facebook

 Чоловіча та жіноча збірні України дізналися, у поєдинках із ким їм доведеться торувати шлях до фінальних турнірів наступної континентальної першості.

Сьогодні в Люксембурзі відбулося жеребкування кваліфікаційних турнірів до чемпіонатів Європи з волейболу 2019 року серед чоловіків і серед жінок.

Як відомо, чоловічий Євро-2019 відбудеться одразу в чотирьох раїнах –  Франції, Словенії, Бельгії та Нідерландах. Там боротьбу поведуть 24 збірні, половина з який відома вже нині. Крім чотирьох країн-господарок, це вісім найкращих команд Євро-2017: Росія, Німеччина, Сербія, Італія, Болгарія, Чехія, Польща і Туреччина.

За решту ж 12 путівок суперечку поведуть 26 суперників, які були розділені на 7 груп, у двох із яких буде по 3 команди, а в інших – по 4. Компанію вищезазначеній дюжині щасливчиків складуть переможці всіх груп, а також ті п’ятеро, хто посяде в них другі місця з кращими показниками. При цьому, що важливо для української збірної, при порівнянні цих самих показників не враховуватимуться результати поєдинків із тими командами, котрі фінішують четвертими.

Додамо, що кваліфікаційний турнір розпочнеться 15 серпня 2018 року і завершиться 9 січня 2019 року.

Отже, після кількох хвилин нервового напруження під час жеребкування, дружина Угіса Крастіньша опинилася в групі F разом із командами Македонії, Угорщини та Швейцарії…

 


Як і в чоловіків, у жінок половина із 24 команд-учасниць Євро-2019, який відбудеться у Туреччині, Польщі, Угорщині та Чехії, теж уже відома. Крім цих збірних, туди потрапили кращі команди нещодавнього чемпіонату Європи в Баку - Сербія, Нідерланди, Азербайджан, Італія, Росія, Білорусія, Німеччина та Болгарія. Решту путівок 24 претенденти розіграють у шести квартетах, де щасливчиками стануть по дві найсильніші збірні.  

Отже, жереб розпорядився таким чином, що дружина Гарія Єгіазарова зіграє в групі С разом із волейболістками Чорногорії, Греції та Норвегії.

  


Коментарі обох наставників українських збірних щодо результатів жеребкування читайте на нашому сайті трохи пізніше…

Прес-служба ФВУ