FVU - Facebook FVU - Facebook

Керівництво Федерації волейболу України поздоровило героїв XXIII літніх Дефлімпійських ігор, що завершилися у турецькому місті Самсун, із гідними виступами та почесними нагородами.

 Дорогі друзі, шановні наші майстри летючого м'яча!

Участь у Дефлімпіаді в складі збірних України - уже серйозне досягнення для будь-якого спортсмена. А сходження на п'єдестал пошани - взагалі тріумф. Так ось у турецькому Самсуні, де завершилися ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри, підсумковими результатами наших волейболістів справді можна пишатися!

Срібні нагороди нашої чоловічої команди, у порівнянні із здобуттям золотих медалей на попередніх Іграх 2013 року в Софії, ніби є кроком назад. Проте насправді яскрава гра підопічних Юрія Грицюти протягом усього турнірного шляху в Самсуні не могла залишити байдужими їхніх уболівальників, а поразку у запеклому фіналі від турків, зважаючи на необ'єктивну роботу суддівської бригати, котра досить очевидно симпатизувала господарям Дефлімпіади, аж ніяк не назвеш невдачею. Українські волейболісти продемонстрували велику майстерність, стійкий характер і завидну волю до перемоги, тож їхні срібні медалі - чудовий результат!

Жіноча збірна, на жаль, опинилася поза п'єдесталом пошани, проте своєю натхненою і яскравою грою залишила по собі найкращі враження. Підопічні Леоніда Касицького також виявили завидні бійцівські якості, а що пані Фортуна відвернулася від неї - то, сподіваємося, явище тимчасове.  

Ну, а досягнення у Самсуні вітчизняних пляжників - взагалі справжній подвиг. Український чоловічий фінал, а також золоте і бронзове сходження наших жіночих дуетів - злет, яким всі ми відверто пишаємся! Подібні здобутки під силу тільки дійсно найсильнішим, найміцнішим і найціленішим на максимальний результат спортсменам. Тож ваші перемоги стали найчудовішим уособленням справжніх чемпіонів. Велика і щира вам за це подяка! Ми пишаємося і всіма вами, і наполегливою працею керівництва Національного комітету спорту інвалідів України на чолі з Валерієм Сушкевичем, яке робить все можливе і неможливе для створення найкращих умов для підготовки. Це - великий загальний успіх! Так тримати!

Михайло МЕЛЬНИК,

президент Федерації волейболу України