FVU - Facebook FVU - Facebook

 Українські пляжники зібрали на почесних змаганнях повний комплект нагород, вигравши при цьому обидва чемпіонські титули!

На XXIII літніх Дефлімпійських іграх, що завершилися у турецькому місті Самсун, представники нашого пляжного волейболу виступили просто блискуче! І їхній тріумф там цілком міг стати абсолютним, якби жереб не звів обидві українські жіночі пари у півфіналі. Таким чином, надалі Анні Затилкіній і Раїсі Риловій судилося зустрітися з представницями Литви – Біруте Алекнавічюте та Інгрідою Мілкінтайте – у поєдинку за золоті нагороди, а Юлії Ярошевській та Юлії Черненко довелося визначати сильніших у «бронзовому протистоянні» з російським дуетом Єлизавета Алєксєєва – Єлєна Харчевнікова.

Та, зрештою, всі наші дівчата провели вирішальні матчі просто чудово! Продемонструвавши неабияку майстерність і самовіддачу, Затилкіна і Рилова таки зламали впертий опір литовок – 2:0 (23:21, 21:15), а Ярошевська і Черненко довели свою перевагу над росіянками – 2:0 (21:11, 21:19).

Таким чином, наші пляжниці повертаються додому із золотими та бронзовими медалями!

Ну, а в чоловічому турнірі фінал взагалі вийшов суто українським. Адже за крок до нього наші Микола Цапкаленко та Антон Кошкаров здолали опір російської пари Дайанов-Селютін – 2:0 (21:16, 21:17), а Дмитро Донченко і Сергій Тарасов довели свою перевагу над іншими представниками Росії Кирилов-Афанасьєв – 2:0 (21:10, 21:16).

У вирішальному двобої Цапкаленко і Кошкаров одразу ж заволоділи певною ігровою та психологічною ініціативою, демонструючи більш змістовнішу гру та різноманітніші дії. Це відчутно позначилося і на рахунку кожної з партій. І хоч як Донченко і Тарасов намагалися змінити хід боротьби – не вийшло.

Отже, Цапкаленко і Кошкаров виграли – 2:0 (21:12, 21:15). Проте це був саме той випадок, коли переможені раділи успіху суперників не менше, ніж самі переможці. Ну, і навпаки. Адже тотальний тріумф вітчизняного пляжного волейболу в Самсуні – подія цілком неординарна.

Тож поздоровляємо всіх наших спортсменів, і браво!

Прес-служба ФВУ