FVU - Facebook FVU - Facebook

Капітан чоловічої збірної України розповів про враження від перемоги в Євролізі і плани на виступ у Світовій лізі.

- Кожен спортсмен перед собою ставить найвищі цілі, яких він потім намагається досягти. Євроліга - це не наш максимум. Ми будемо працювати далі і намагатимемося досягти успіху в Світовій ліз!. Перед тим, як їхали на Фінал Євроліги, ми з хлопцями говорили з приводу того, що будь-що маємо виграти цей турнір. Дуже задоволені, що нам вдалося це зробити.

- Найважчим на турнірі виявився фінал із Македонією?
- Ви знаєте, усі матчі були важкими. Усе ж таки грали національні збірні різних країн, а це максимальний рівень, який тільки може бути. Звичайно, це поки не Світова ліга, але, тим не менше, це надзвичайно високий рівень. Тому справді ісі матчі були важкими.

- Кожен турнір - це своя атмосфера. Відчувалося у матчах Євроліги, що цей турнір - насправді свято спорту?
- Звичайно, кожен із нас це відчув. У Данії на Фіналі чотирьох все було проведено на найвищому рівні. Організатори там дуже постаралися. І в Угорщині, коли ми грали на відбірковому етапі, так само класною була атмосфера, і в Івано-Франківську. До речі, за це величезна подяка нашій Федерації волейболу України! Під час проведення усіх матчів Євроліги відчувалося, що це справді велике спортивне свято.

- Матчі Євроліги: чому вони навчили збірну, чому вони навчили вас?
- Ви знаєте, я думаю, це величезний поштовх для нашої національної збірної. Ми виграли цей турнір - ми дали поштовх усьому українському волейболу. Я сподіваюся, що нам вдасться привернути увагу людей, які б фінансували наш вид спорту, приділяли час і увагу нашій команді.

- Те, що Україна була дебютантом цього турніру, якось мотивувало до здобуття перемоги в Євролізі?
- У будь-якому випадку дуже приємно, що ми вперше заявилися до волейбольної Євроліги й одразу виграли її. Це надзвичайно великий успіх! Я не вважаю, що це було випадковістю. Ми справді були найсильнішими і заслужено здобули перемогу на цьому турнірі.

- Наскільки цей досвід важливий для того, щоб успішно виступати з найсильнішими збірними континенту і планети?
- Чим більше ми будемо грати разом, чим більше братимемо участь у різних турнірах - тим краще виступатимемо у Світовій лізі, на відбіркових турнірах європейських і світових форумів. Для цього у будь-якому випадку необхідно мати час. Нам дуже потріюні інвестори, які б опікувалися проблемами збірної, тому що волейбол - це не індивідуальний вид спорту. Це командна гра. І витрати насправді тут величезні.

 

Прес-служба ФВУ