FVU - Facebook FVU - Facebook

У першому матчі півфінального протистояння жіночої Євроліги Україна перемогла Іспанію - 3:1!

Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті світу (U-21) в Чехії. В турнірі за 9-16-і місця українська збірна України перемогла збірну Японії з рахунком 3:1.

Сьогодні, о 16.00 за київським часом збірна України проведе свій другий матчі в турнірі за 9-16-і місця на чемпіонаті світу (U-21). Суперник – одна з кращих азіатських команд – збірна Японії.

Діагональний молодіжної збірної України Денис КОВАЛЬОВ поділився враженнями  за підсумками матчу чемпіонату світу із збірною Туреччини, який став дебютним для нього в основному складі команди.

Центральний блокуючий збірної України (U-21) Георгій КЛЕПКО жорстко проаналізував причини поразок команди на чемпіонаті світу в Чехії.

Збірна України з поразки розпочала турнір в групі Н на чемпіонаті світу (U-21) в Чехії, де бореться за 9-16-і місця.

Сьогодні, о 16.00 за київським часом збірна України проведе свій перший матч в турнірі за 9-16-і місця на чемпіонаті світу (U-21). Суперник – шостa команда світового рейтингу збірна Туреччини. Запланована пряма трансляція

Капітан жіночої збірної України з нетерпінням чекає півфінального етапу Євроліги-2017 проти команди Іспанії, в якому починаємо дома в Івано-Франківську, а також коментує останню гру проти Франції.

За підсумками змагань в групах на першому етапі чемпіонату світу (U-21) визначилися суперники збірної України в турнірі за 9-16-і місця

Одна з лідерів жіночої збірної України поділилася враженнями стосовно виступу у волейбольній Євролізі та розповіла про цілі у турнірі.