Спеціальні нагороди ФВУ – справжнім професіоналам!

 

 
 

Під час проведення XIII засідання Виконкому ГО ФВУ спеціальними відзнаками були нагороджені особистості, які багато роблять задля зростання авторитету і популяризації волейболу, як кажуть, від і до. У тому, що сьогодні наш прекрасний вид спорту знову завойовує у спортивної громади нашої країни належні увагу та повагу – це також і їхня заслуга.

 

Отже, спеціальні відзнаки Федерації волейболу України отримали…

 

Телеканал Xsport отримав Подяку за тісну співпрацю, трансляції матчів та популяризацію українського волейболу серед засобів масової інформації. Подяку отримав генеральний продюсер телеканалу Дмитро Лазуткін (фото 1).  

 

Прес-аташе ФВУ Сергій Даценко (фото 2) отримав Грамоту за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у висвітленні українського волейболу в засобах масової інформації.   

 

Журналіст-фотограф Федір Черемісін (фото 3) отримав Подяку за вагомий вклад у висвітленні українського волейболу (зокрема, ветеранського волейболу) в засобах масової інформації, інтернет-ресурсах та соціальних мережах. 

 

Маестро-фотографи Микола Дашевський та Артем Лавренчук (фото 4 і 5) отримали Подяки за вагомий вклад у висвітленні українського волейболу в засобах масової інформації, інтернет-ресурсах та соціальних мережах.

 

Вітаємо!

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

sport 1
sport 2