Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ став «італійцем»

 

Віднині догравальник «Локомотива» виступатиме за клуб «Gi Group Monza» 

…Он як воно у спорті трапляється! Ще кілька днів тому Олег Плотницький радував своєю грою вболівальників «Локомотива», допоміг йому двічі обіграти «Новатор» та одноосібно очолити турнірну таблицю. Здавалося, він й надалі вестиме свою рідну команду до нових перемог. Але…

…Але коли надходить пропозиція від такої волейбольної держави як Італія, та ще й від клубу Серії «А», відмовлятися, як мінімум, недоречно. Цілком логічно не став відмовлятися і Плотницький. Та й керівництво «Локомотива» охоче пішло йому назустріч, чудово розуміючи, що молодому таланту вже прийшов час відшліфовувати свою майстерність на значно вищому рівні, ніж є сьогодні в національній чоловічій Суперлізі. У підсумку договір між харківським грандом та клубом «Gi Group Monza» був украдений доволі швидко.

Таким чином, буквально за кілька днів Олег Плотницький вирушить назустріч новому серйозному виклику у своєму спортивному житті. Тож щиро бажаємо йому хорошої гри та подальшого прогресу в італійському клубному волейболі, що, віримо, дозволить цьому ще досить молодому спортсмену незабаром стати справжньою зіркою й у формі національної збірної України.

Щасти тобі, Олеже!

Прес-служба ФВУ