Роботу національної федерації визнано задовільною.

Конгрес ГО ФВУ підбив підсумки роботи організації протягом останнього року. 

 
 

Днями у Запоріжжі відбувся Конгрес ГО ФВУ. Спочатку із привітальним словом виступив перший заступник міністра Мінмолодьспорту Ігор Гоцул, який відзначив продуктивну роботу волейбольної національної федерації та останні успіхи нашого улюбленого виду спорту на міжнародній арені, і щиро побажав добрих виступів головним командам країни, чоловічій та жіночій, у фінальних раундах чемпіонатів Європи-2019.

Далі виступив президент ГО ФВУ Михайло Мельник, який детально розповів про її діяльність протягом останнього року, згадав основні моменти у виступах національних та юнацьких збірних, а також у змаганнях національного чемпіонату в усіх сімох лігах. Особливо він наголосив на тому, що всі наші збірні справно взяли участь в усіх без винятку календарних турнірах, і що керівництво ЄКВ дедалі охоче довіряє Україні право проведення кваліфікаційних раундів чемпіонатів Європи у різних вікових категоріях, відзначаючи відмінний рівень їхньої організації. Тож у наступному сезоні, за словами Михайла Мельника, наша країна подасть заявку на проведення в себе фінальної частини континентальної першості серед волейболістів будь-якої вікової категорії. Адже це не просто велика честь, але й яскраве свідчення зростаючого авторитету у європейському масштабі вітчизняного волейболу – взагалі та національної федерації – зокрема.

Окремі теми – волейбол пляжний, дитячий та студентський. І якщо у перших двох, після певних організаційних змін, є всі підстави сподіватися на подальший прогрес, то на студентській ниві поки, образно кажучи, поле зорано недостатньо якісно. Отже, настав час звернути на неї значно серйознішу увагу та, за необхідності, вжити рішучих заходів задля якнайшвидшого покращення ситуації.

Наступний важливий момент – певна ротація у складі Виконкому ГО ФВУ. Оскільки кілька осіб із ним розпрощалися, то, за підсумками позитивного голосування, новими його членами стали Андрій Льопа – голова Директорату ГО ФВУ, Сергій Кушнір – президент Федерації волейболу Вінницької області, президент ВК «Серце Поділля», Олександр Цилюра – державний тренер штатних збірних команд України, Павло Касай – голова Комісії з волейболу пляжного та Юлія Богмацер – голова Комісії атлетів.

Також Михайло Мельник вручив спеціальні відзнаки ГО ФВУ особам, які внесли суттєвий вклад у розвиток та популяризацію волейболу у нашій країні.

За одностайною думкою членів Конгресу, робота ГО ФВУ протягом останнього року була визнана задовільною. Отже, рухаємося далі!

 

Прес-служба ГО ФВУ

НАШІ ПАРТНЕРИ