1 СКІБІЦЬКИЙ Олексій Станіславович Голова Арбітражної комісії ГО ФВУ
2 БАТЮК Алім Миколайович Заступник голови арбітражної комісії ГО ФВУ
3 ПАСЮТА Володимир Владиславович Секретар арбітражної комісії ГО ФВУ
4 АКОПОВ Юрій Миколайович Член арбітражної комісії ГО ФВУ
5 КОНДАКОВ Геннадій Олексійович Член арбітражної комісії ГО ФВУ
6 ХУТОРНИЙ Василь Георгійович Член арбітражної комісії ГО ФВУ
7 ШАМУТІН Костянтин Ігорович Член арбітражної комісії ГО ФВУ
Вінницька область СТАЦЕНКО Олександр Федорович Голова комісії
СОБЧЕНКО Володимир Павлович Заступник голови комісії
ТОМІН Микола Дмитрович Член комісії
ПОЛІЩУК Володимир Миколайович Член комісії
ВОВКОТРУБ Роман Член комісії
Волинська область ЖИГУН Костянтин Федорович Голова комісії
КОЗАЧУК Святослав Миколайович Член комісії
КОВАЛЬЧУК Андрій Дмитрович Член комісії
АЛЄКСЄЄВА Олена Олексіївна Член комісії
КРАВЧУК Ігор Васильович Член комісії
Дніпропетровська область БАТЮК Алім Миколайович Голова комісії
МАКАРОВ Олег Васильович Заступник голови комісії
ЦВІЛЬ Роман Михайлович Член комісії
ЦЕЙТЛІН Ігор Володимирович Член комісії
Донецька область БУДАЄВ Олександр Валерійович Голова комісії
Житомирська область ДЕНИСОВЕЦЬ Анатолій Петрович Голова комісії
КРАВЧЕНКО Вадим Семенович Член комісії
БОРИСЮК Людмила Борисівна Член комісії
Закарпатська область ФЛЕНЬКО Володимир Юрійович Голова комісії
Запорізька область МЕДВІДЬ Михайло Миколайович Голова комісії
РИБАЛКА Юрій Заступник голови комісії
БАРАНОВ Валерій Миколайович Член комісії
МЕДВІДЬ Микола Гаврилович Член комісії
ЦВЄТКОВА Ірина Євгенівна Член комісії
Івано-Франківська область ОНИСКІВ Віктор Федорович Голова комісії
ПОПОВИЧ Олександр Олександрович Заступник голови комісії
ГАЙДАЙЧУК Василь Петрович Член комісії
БАСАРАБ Ігор Миколайович Член комісії
АФАНАСЬЄВ Юрій Член комісії
БУГА Сергій Член комісії
Кіровоградська область   Голова комісії
Київська область АКОПОВ Юрій Миколайович Голова комісії
КОВАЛЕНКО Олег  
м. Київ ПАСЮТА Володимир Владиславович Голова комісії
ХУТОРНИЙ Василь Георгійович Заступник голови комісії
АГЕЄВ Анатолій Володимирович Секретар комісії
ПЕТРУСЬ Ігор Член комісії
ЛЕМЕЩУК Сергій Васильович Член комісії
Луганська область СВІТЛИЧНИЙ Ігор Валерійович Голова комісії
Львівська область ЯЦИК Віталій Іванович Голова комісії
ФРАНЦИШКО Леонід Якович Заступник голови комісії
ПОВХ Любомир Ігорович Член комісії
СТРЕЛЬЧЕНКО Валерій Вікторович Член комісії
ШНАЙДЕР Дмитро Йосипович Член комісії
СКІБІЦЬКИЙ Олексій Станіславович Член комісії
ВИСОЧАНСЬКИЙ Іван Валерійович Член комісії
Миколаївська область ТОМІН Сергій Миколайович Голова комісії
ГЛАЗКО Геннадій Євгенійович Член комісії
ОВЧАРУК Сергій Вікторович Член комісії
Одеська область ШАМУТІН Костянтин Ігорович Голова комісії
ШАПОВАЛ Олександр Анатолійович Секретар комісії
ОМЕЛЬЧЕНКО Юрій Сергійович Член комісії
ЕЛЬКІН Максим Юрійович Член комісії
КОВАЛЕНКО Анатолій Володимирович Член комісії
ПОНОМАРЕНКО Станіслав Ігорович Член комісії
Полтавська область КОЗЛОВ Юрій Олексійович Голова комісії
ПІЩАН Юрій Петрович Заступник голови комісії
Рівненська область КОЗЛОВСЬКИЙ Віктор Садкович Голова комісії
   
   
   
   
Сумська область БУГАЙОВ Володимир Сергійович Голова комісії
БОСЕНКО Володимир Миколайович Член комісії
САМОДАЙ Валерій Іванович Член комісії
ЄРМОЛОВ Сергій Миколайович Член комісії
Тернопільська область ГУЛЬКА Сергій Ігорович Голова комісії
ХВАС Микола Михайлович Заступник голови комісії
ЄДНАКОВСЬКИЙ Роман Зіновійович Секретар комісії
СОПОТНИЦЬКА Олена Валеріївна Член комісії
ПЛЕСКАЧ Богдан Ігорович Член комісії
ГОСПОДИН Василь Вікторович Член комісії
КЛИМКО Назарій Петрович Член комісії
ШВЕЦЬ Дмитро Олександрович Член комісії
Харківська область ТОРКІН Юрій Олександрович Голова комісії
УМІНСЬКИЙ Євгеній Юрійович Заступник голови комісії
ТІШЕНІНОВ Миколай Іванович Секретар комісії
ЛОБАНЬОВА Ольга Володимирівна Член комісії
ПАЄВСЬКИЙ Володимир Валерійович Член комісії
ХЛОПЕНКО Василь Іванович Член комісії
Херсонська область АНТОНІШАК Сергій Петрович Голова комісії
ГОРОБЕЦЬ Олександр Вікторович Член комісії
Хмельницька область ФУРМАН Ольга Василівна Голова комісії
ДЯЧУК Андрій Олександрович Заступник голови комісії
ПЛОТНИЦЬКИЙ Юрій Володимирович Член комісії
ГРІНИК Лариса Анатоліївна Член комісії
ЦІПКО Ірина Анатоліївна Член комісії
ХАРЧЕНКО Сергій Ігорович Член комісії
Черкаська область ЧЕКОЙ Олександр Борисович Голова комісії
ХОДОСОВСЬКА Ірина Член комісії
Чернівецька область ТЕСЛІЦЬКИЙ Юрій Петрович Голова комісії
Чернігівська область ВАЩЕНКО Іван Михайлович Голова комісії
ЛУКАШ Ігор Вікторович Заступник голови комісії
ОСАДЧИЙ Олександр Васильович Член комісії
КОВАЛЬЧУК Анна Член комісії
ФІЛОНЕНКО Андрій Анатолійович Член комісії
МАЦКАЙЛОВ Юрій Анатолійович Член комісії
ВАСЮК Юрій Член комісії
АР КРИМ    
м. Севастополь    

 

alt

Рекомендації суддям для перевірки протоколу матчу з волейболу

ДРУГИЙ СУДДЯ - Обов'язки і їх реалізація :(
 width= Стратегічний план розвитку. Презентеція ФІВБ :(

 

alt

Рекомендації суддям для перевірки протоколу матчу з волейболу 

ДРУГИЙ СУДДЯ - Обов'язки і їх реалізація :)
 width= Стратегічний план розвитку. Презентеція ФІВБ :)